Maja Cembrzyńska Zabrała Głos po Finale „Voice of Kids”

„Dałam z siebie 100 procent, duma” – napisała na swoim Instagramie Maja Cembrzyńska, finalistka 5-tej edycji „The Voice Kids” w drużynie Barona i Tomsona. „Było fenomenalnie” – skomentował w programie jej występy Dawid Kwiatkowski.

Podczas wielkiego finału piątej edycji „The Voice Kids” wystąpiło dziewięciu uczestników: Julia Bieniek , Mateusz Krzykała i Max Kononow (drużyna Cleo), Tosia Zakrzewska, Ida Wargskog i Maja Cembrzyńska (ekipa Tomsona i Barona) oraz Laura Bączkiewicz, Alicja Górzyńska i Piotrek Pączkowski (podopieczni Dawida Kwiatkowskiego).

Trenerzy po zakończeniu występów swoich drużyn wybrali po jednej osobie, która przeszła do drugiego, ostatecznego etapu finału. Awansowali Mateusz Krzykała, Alicja Górzyńska i Maja Cembrzyńska. Głosami telewidzów zwycięzcą został Mateusz Krzykała.

Trzynastoletnia Maja Cembrzyńska w finale zaśpiewała „Happier Than Ever” Billie Eilish, „Differences” Afromental (wspierana przez Tomsona i Barona) oraz „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. Trenerzy byli pod dużym wrażeniem popisów nastolatki.

„Jesteśmy z ciebie strasznie dumni. Aż się jąkam, tak jestem podjarany” – pochwalił ją Tomson. „Było fenomenalnie, brawo” – skomentował Dawid Kwiatkowski. „Bardzo ci dziękuję za ten występ” – powiedziała Cleo.

Maja w krótkich słowach podsumowała swój udział w programie na Instagramie, składając jednocześnie gratulacje dla Mateusza Krzykały.

„Program się zakończył. Dałam z siebie 100%, duma 🙂 Dziękuję wszystkim tym, którzy we mnie uwierzyli i ze mną byli, w szczególności mojej mamie” – napisała.

Kim jest Maja Cembrzyńska?

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie programu The Voice Kids, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że młoda uczestniczka programu ma 13 lat. Do muzycznego talent show TVP przyjechała z Dąbrowy Górniczej. Tam na co dzień uczy się w szkole oraz stale kształci swoje umiejętności wokalne.

Maja zaczęła interesować się muzyką, gdy jeszcze w przedszkolu wygrała konkurs piosenki. Pięciolatka już wtedy nie miała sobie równych. Oprócz wokalu, uczy się również grać na pianinie, a w przyszłości chciałaby dołączyć do tego perkusję. Już teraz nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Dodatkowo nastolatka chętnie uczy się języków obcych, zwłaszcza angielskiego i francuskiego. Maja interesuje się również modą. W wolnych chwilach często sięga po książki i gotuje. Oprócz tego chętnie spotyka się ze znajomymi oraz ogląda seriale. Wśród przyjaciół i znajomych dziewczynka ma opinię bardzo kontaktowej. Nie boi się nawiązywać znajomości i poznawać nowych ludzi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.